Proč vzniklo studio Beauty Queens...

Mým snem bylo najít místo, kde mě nejen udělají krásnou, ale také mně vysvětlí, jak o sebe pečovat, aby moje krása byla i zdravá.

„Krása je zdraví, které lze vidět, a osobní pohoda je zdraví, které lze cítit."​

Nikdy jsem nezažila žádné zařízení, kde by se šlo pod povrch, kde by se propojovala krásná pleť se zdravým životním stylem, tělesnou a duševní pohodou. Nejvíce mi však chybělo srozumitelné vysvětlení, jak o sebe komplexně pečovat.

Nezbylo tedy, než takové studio začít budovat sama.

V předchozí pracovní praxi jsem se hodně zabývala osobností, motivací a psychickou kondicí. Velký smysl mi tedy dávalo, že se na lidi budu dívat i z jejich zevnějšku a budu jim pomáhat ke zdravé kráse a tělesné pohodě.

Ve studiu najdete 3 hlavní oblasti služeb:

  • obličejovou péči-kosmetická a estetická ošetření, přístrojovou diagnostiku pleti

  • tělovou péči zaměřenou na zeštíhlení, odstranění celulitidy a přípravu pokožky na slunce

  • prodej francouzské kosmetiky Institut Esthederm

Kosmetické služby a procedury vnímám jako velmi individuální práci s jedinci, kdy společně usilujeme o to, aby dosáhli svého cíle. Diagnostický přístroj VISIA mi umožňuje vidět změny v pleti i ty, které nejsou pouhým okem viditelné a tím klientům připravit dlouhodobý individualizovaný plán. Opravdu dobrých výsledků, jak zdraví, tak i krásy pleti dosahuji v kombinaci s touto odbornou diagnostikou.

Mým cílem je tedy velmi komplexní služba a pohled na zdravou krásu a zejména to, abyste se u nás cítili přímo královsky.

Aby ne, když jste Nad Královskou oborou:)

Vaše Iva

Snažili jsme se, abyste se u nás cítili přímo královsky...

Co všechno mě čeká ve studiu krásy Beauty Queens?

Možná Vás překvapí komplexnost péče, ale právě ona je důležitá a vede ke skutečným výsledkům.

Po úvodní konzultaci ohledně vašeho životního stylu, duševního rozpoložení a způsobu péče o Vás samotné se zaměříme na výběr nejvhodnější komplexní terapie.

V prvním kroku péče o pleť provedeme individuální diagnostiku, kdy zjistíme, jaký je stav Vaší pleti a její potřeby. Na základě této diagnostiky navrhneme péči, která respektuje Vaše potřeby a Vaší pleť dostane do správné kondice.

Kombinace kosmetických produktů a manuálních technik obličejových masáží jako je liftingová, reflexní, relaxační, detoxikační a lymfodrenážní si dokáže poradit s dehydratací, přecitlivělostí, znečištěnou pletí, vráskami, pigmentovými skvrnami, povadlou pletí a dalšími dysfunkcemi pleti.

Ale péčí ve studiu to pro Vás nekončí. Společně vybereme vhodné přípravky pro domácí použití tak, aby Vaše pleť i tělo mohly pokračovat v procesu přeměny a převýchovy. 

Kosmetické ošetření můžeme ukončit nalíčením produkty Emani Vegan, které, zejména díky kyselině hyaluronové, pokožku dále podporují v její regeneraci

Péčí o obličej, ale služby nekončí. Můžete hýčkat své tělo celotělovým peelingem, který obnoví kožní buňky Vašeho těla a nechat se rozmazlovat jemnou masáží. Navíc umíme zatočit s celulitidou, vakuová masáž je velmi účinnou metodou, jak se jí zbavit

Pro tělovou rekondici máme připravené masáže/terapie, které jsou řešením na bolesti svalů, šlach a kloubů.

Krása a zdraví je ve Vašich rukách!